Jesteś tutaj

Organizacja pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej w okresie pandemii COVID-19

ikona niebieska informacjaOGŁOSZENIE !!!

Pracownicy MOPSiWR w Dąbrowie Tarnowskiej realizują obsługę interesantów w zadaniach niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom. Obsługa klienta w tych przypadkach realizowana jest przy pulpicie podawczym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

W dalszym ciągu wskazane jest kontaktowanie się:

ELEKTRONICZNE TELEFONICZNIE POPRZEZ OPERATORA POCZTOWEGO

e-mail:

sekretariat@mopsiwr.pl

14 657 83 83,

571 336 500

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny
ul. Kościuszki 15 A
33-200 Dąbrowa Tarnowska

W każdym przypadku konieczności przyjścia do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Wsparcia Rodziny w Dąbrowie Tarnowskiej, prosimy o załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym zachowania odpowiedniej odległości pomiędzy osobami ( zasady obowiązkowe ).

Przesyłki/dokumenty, które nie wymagają potwierdzenia odbioru należy pozostawić w skrzynce pocztowej znajdującej się za głównym wejściu do budynku od strony parkingu lub wrzutni dziennika podawczego, który znajduje się wewnątrz budynku. Dalej  zachęcamy do korzystania z formy elektronicznej załatwienia spraw oraz ewentualnie kontaktów telefonicznych.

Prosimy  o rozwagę i stosowanie się do komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia.

Wspólnie minimalizujmy ryzyko zakażenia !!!

 

MOPSiWR w Dabrowie Tarnowskiej