Jesteś tutaj

Wyjazd uczestników II edycji w ramach projektu "Droga do sukcesu"

Zdjęcie z wydarzeniaW dniach 25 – 27 września 2020r. (od piątku do niedzieli) Uczestnicy Projektu „Droga do sukcesu” wzięli udział w Treningach Kompetencji  i Umiejętności Społecznych w formie wyjazdowej. Zakwaterowanie oraz zajęcia odbywały się w spokojnej okolicy – Nowa Słupia, w ośrodku      wypoczynkowym, położonym w Górach Świętokszyskich.

Logo ue małopolska efs

Trening kompetencji i umiejętności społecznych ma na celu podniesienie wiary w siebie i we własne możliwości, zwiększenie umiejętności komunikacyjnych, zdobycie pewności siebie oraz nabycie umiejętności pracy w grupie. Deficyt umiejętności społecznych powoduje bowiem często trudności z codziennymi sytuacjami społecznymi i interpersonalnymi, które mogą skutkować z kolei złymi wyborami życiowymi.

W drugim dniu treningów, po obiedzie zostało zoorganizowane wyjście z przewodnikiem na Łysą Górę (zwane inaczej Śwęty Krzyż )- drugie co do wielkości wzniesienie Łysogór.

Wszystkie treningi odbywały się z zachowaniem wszystkich środków ostrożności w związku z ograniczeniami powstałymi podczas trwającej pandemii COVID-19.

MOPSiWR w Dabrowie Tarnowskiej