Jesteś tutaj

Wyjazd uczestników III edycji w ramach projektu "Droga do sukcesu"

 

zdjęcie z wyjazduW dniach 30-1 sierpnia 2021r. (od piątku do niedzieli) Uczestnicy Projektu „Droga do sukcesu” wzięli udział w Treningach Kompetencji i Umiejętności Społecznych w formie wyjazdowej. Zakwaterowanie oraz zajęcia odbywały się w Krynicy Zdrój, w Hotelu Saol.

 

Trening kompetencji i umiejętności społecznych ma na celu podniesienie wiary w siebie i we własne możliwości, zwiększenie umiejętności komunikacyjnych, zdobycie pewności siebie oraz nabycie umiejętności pracy w grupie. Deficyt umiejętności społecznych powoduje bowiem często trudności z codziennymi sytuacjami społecznymi i interpersonalnymi, które mogą skutkować z kolei złymi wyborami życiowymi.

W pierwszym dniu uczestnicy po warsztatach wybrali się na zwiedzanie Góry Parkowej. Drugiego dnia treningów, po obiedzie został zorganizowany wyjazd z przewodnikiem do miasta Muszyna, natomiast trzeciego dnia uczestnicy mogli spędzić czas wolny na rynku w Krynicy Zdroju.

Wszystkie treningi odbywały się z zachowaniem środków ostrożności w związku z ograniczeniami powstałymi podczas trwającej pandemii COVID-19.

 

Logo ue małopolska efs

MOPSiWR w Dabrowie Tarnowskiej